ESD5Z3V3
Productnummer DigiKey
4878-ESD5Z3V3TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-ESD5Z3V3CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-ESD5Z3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESD5Z3V3
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8,4V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-523
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ESD5Z3V3 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
134W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Capaciteit bij frequentie
105pF @ 1MHz
Unidirectionele kanalen
1
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag (min.)
5V
Verpakking / doos
SC-79, SOD-523
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
8,4V