BZW04-6V4
Productnummer DigiKey
4878-BZW04-6V4CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZW04-6V4TB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZW04-6V4
Beschrijving
TVS DIODE 6.4VWM 11.3V DO204AC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11,3V Klem 35,4A Ipp TVS - Dioden Through-hole DO-204AC (DO-15)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZW04-6V4 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
35,4A
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Cut Tape (CT)
Bulk
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 175°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - sper doorslag (typ.)
6,4V
Verpakking / doos
DO-204AC, DO-15, axiaal
Spanning - doorslag (min.)
7,13V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
11,3V