3.0SMCJ33CA
Productnummer DigiKey
4878-3.0SMCJ33CATR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-3.0SMCJ33CACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-3.0SMCJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
3.0SMCJ33CA
Beschrijving
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
53,3V Klem 56,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
3.0SMCJ33CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
56,2A
Fabr.
Vermogen - piek puls
3000W (3kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
33V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
36,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53,3V