1.5SMCJ15A
Productnummer DigiKey
4878-1.5SMCJ15ATR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-1.5SMCJ15ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-1.5SMCJ15ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1.5SMCJ15A
Beschrijving
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24,4V Klem 61,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1.5SMCJ15A Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
61,5A
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
15V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
16,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
24,4V