1.5SMCJ15A | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 1.5SMCJ15A |
Beschrijving | TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 24,4V Klem 61,5A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 1.5SMCJ15A Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 61,5A |
Fabr. | Vermogen - piek puls 1500W (1,5kW) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogenslijnbescherming Nee |
Status onderdeel Actief | Toepassingen General Purpose |
Type Zener | Bedrijfstemperatuur -50°C ~ 150°C (TJ) |
Unidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 15V | Verpakking / doos DO-214AB, SMC |
Spanning - doorslag (min.) 16,7V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 24,4V |