D3V3F4U6S-7
Productnummer DigiKey
31-D3V3F4U6S-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-D3V3F4U6S-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-D3V3F4U6S-7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
D3V3F4U6S-7
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10V (nom.) Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-363
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
D3V3F4U6S-7 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Ja
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
HDMI, USB
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
0,85pF @ 1MHz
Type
Stuurinrichting (rail naar rail)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
4
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Spanning - doorslag (min.)
6V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
10V (nom.)