AP7340-12FS4-7
Productnummer DigiKey
AP7340-12FS4-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP7340-12FS4-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7340-12FS4-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7340-12FS4-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.2V X2-DFN10104
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA X2-DFN1010-4
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AP7340-12FS4-7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
50 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
100 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,25V
Verpakking / doos
4-XDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
1,2V
Apparaatpakket leverancier
X2-DFN1010-4
Spanningsuitval (max.)
0,62V @ 150mA