DFR0550-V2
Productnummer DigiKey
1738-DFR0550-V2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFR0550-V2
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 5"
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) 24-Bit (RGB), TTL 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Categorie
Schermdiagonaal
5" (127,00mm)
Fabrikant
DFRobot
Zichtvlak
108,00mm B x 64,80mm H
Verpakking
Bulk
Puntpixels
800 x 480 (WVGA)
Status onderdeel
Actief
Interface
24-Bit (RGB), TTL
Type display
IPS (In-Plane Switching)
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Displaymodus
Doorlatend
Achtergrondkleur
Zwart
Aanraakscherm
Capacitief
Puntafstand
0,05mm B x 0,14mm H