S24SP15004PDFA
Productnummer DigiKey
941-1760-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S24SP15004PDFA
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V 60W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 4A 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
60 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
93,3%
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,41" H (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)
Stroom - uitgang (max.)
4A