S24SP12004PDFA
Productnummer DigiKey
941-1755-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S24SP12004PDFA
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 40W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 3,5A 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
40 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, SCP
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
92,8%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,41" H (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
3,5A