PMC-05V035W1AA
Productnummer DigiKey
603-1699-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PMC-05V035W1AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 35W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PMC-05V035W1AA Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
79%
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,86" L x 3,82" B x 1,50" H (98,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Spanning - uitgang 1
5V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cURus, SIQ
Stroom - uitgang 1
7 A