PM05S033A
Productnummer DigiKey
941-1739-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM05S033A
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Vervanging lineaire regelaar DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 500mA 4,75V - 32V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
OCP, OTP, SCP
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Type
Vervanging lineaire regelaar
Efficiëntie
91%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
4,75V
Verpakking / doos
3-SIP-module
Spanning - ingang (max.)
32V
Grootte / afmetingen
0,45" L x 0,30" B x 0,40" H (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)