MDS-300APB12 AA
Productnummer DigiKey
1145-1192-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-300APB12 AA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 220W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
92,6%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang 1
18.33 A