MDS-200ADB24 AA | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 1145-1246-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MDS-200ADB24 AA |
Beschrijving | AC/DC CONVERTER 24V 120W |
Standaard levertijd fabrikant | 32 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Toepassingen ITE (commercieel), medisch |
Fabr. | Spanning - isolatie 4 kV |
Serie | Efficiëntie 93% |
Verpakking Box | Bedrijfstemperatuur -10°C ~ 70°C (met reductie) |
Status onderdeel Actief | Functies PFC, universele ingang |
Type Omhuld | Type montage Chassismontage |
Aantal uitgangen 1 | Grootte / afmetingen 4,48" L x 2,55" B x 1,76" H (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm) |
Spanning - ingang 90 ~ 264 VAC | Goedkeuringsinstantie CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL |
Spanning - uitgang 1 24V | Standaard nummer 50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1 |
Stroom - uitgang 1 5 A | Basisproductnummer |