DSML-0630-24P
Productnummer DigiKey
1144-1427-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSML-0630-24P
Beschrijving
SOLENOID LATCH PULL PULSE 24V
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Puls Plichtsolenoïde Open-framevergrendeling (trekken) Type 0,500" (12,70mm) Stroke 24 VDC Chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DSML-0630-24P Modellen
Categorie
Slaglengte
0,500" (12,70mm)
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen (watt)
40 W
Serie
DC-weerstand (DCR)
14Ohm
Verpakking
Box
Type montage
Chassismontage
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,187" (4,7mm)
Technologie
Electromechanisch
Grootte / afmetingen
1,200" L x 0,750" B x 0,750" H (29,46mm x 19,05mm x 19,05mm)
Type
Open-framevergrendeling (trekken)
Diameter - schacht
0,250" (6,35mm)
Bedrijfscyclus
Puls
Detail schacht
Trekijzer
Spanning - nominaal
24 VDC