B62SR24125AC is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 14
Gegevensblad
Op voorraad: 209
Op voorraad: 17
FORTEC Power GmbH
Op voorraad: 5
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 24V 12,5A 106V Ingang
B62SR24125AC
Productnummer DigiKey
941-1813-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B62SR24125AC
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 24V 300W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
12,5A
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen (watt)
300W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Verpakking
Zak
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
92%
Type
Omhuld
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
106V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
24V