B40SR13722AC
Productnummer DigiKey
941-1802-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B40SR13722AC
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 13,7V 22A 60V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
22A
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen (watt)
300W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Verpakking
Zak
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Verouderd
Efficiëntie
88,8%
Type
Omhuld
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
60V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
13,7V