CM6560-104
Productnummer DigiKey
197-CM6560-104TR-ND - Tape & Reel (TR)
197-CM6560-104CT-ND - Cut Tape (CT)
197-CM6560-104DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CM6560-104
Beschrijving
CMC 100UH 8.5A 2LN SMD
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH @ 10 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 8,5A DCR 5mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
8,5A
Fabrikant
Delevan
DC-weerstand (DCR) (max.)
5mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,630" L x 0,630" B (16,00mm x 16,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,320" (8,13mm)
Inductie bij frequentie
100 µH @ 10 kHz