445C35D24M00000 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Upgrade
Op voorraad: 225
Similar
Similar
24 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 40 Ohms 2-SMD, zonder kabel
445C35D24M00000
Productnummer DigiKey
445C35D24M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
445C35D24M00000
Beschrijving
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Frequentie
24 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,053" (1,35mm)