445C33F24M00000 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
CTS-Frequency Controls
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Upgrade
CTS-Frequency Controls
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Upgrade
Similar
Similar
24 MHz ±30ppm Kristallen 24pF 40 Ohms 2-SMD, zonder kabel
445C33F24M00000
Productnummer DigiKey
445C33F24M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
445C33F24M00000
Beschrijving
CRYSTAL 24.0000MHZ 24PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Belastingscapaciteit
24pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
24 MHz
Apparaatpakket leverancier
2-SMD (5x3.2)
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,053" (1,35mm)