405C35B12M00000
Productnummer DigiKey
110-405C35B12M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-405C35B12M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-405C35B12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
405C35B12M00000
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz ±30ppm Kristallen 13pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
405C35B12M00000 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
13pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
12 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (5x3,2)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,033" (0,85mm)