403I35E12M00000 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
CTS-Frequency Controls
Op voorraad: 8.085
Gegevensblad
Similar
CTS-Frequency Controls
Op voorraad: 164.311
Gegevensblad
12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
403I35E12M00000
Productnummer DigiKey
403I35E12M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
403I35E12M00000
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
403I35E12M00000 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
12 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)