403I35D25M00000
Productnummer DigiKey
110-403I35D25M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-403I35D25M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-403I35D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
403I35D25M00000
Beschrijving
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
25 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)