GHA500F-48-R3
Productnummer DigiKey
1776-1236-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GHA500F-48-R3
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
91%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 80°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,38" H (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, DEMKO
Spanning - uitgang 1
48V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang 1
3.2 A