CD15ED820GO3 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 286
Gegevensblad
Op voorraad: 0
JustRadios - Capacitors and Resistors
Op voorraad: 200
82 pF Mica Condensators 500 V Radial
CD15ED820GO3
Productnummer DigiKey
CD15ED820GO3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15ED820GO3
Beschrijving
CAP MICA 82PF 2% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Mica
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
82 pF
Functies
General Purpose
Tolerantie
±2%
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,181" B (11,40mm x 4,60mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)