103MMR400K
Productnummer DigiKey
1572-1184-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
103MMR400K
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 200V 400V Polyester, gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
103MMR400K Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,413" L x 0,177" B (10,50mm x 4,50mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,295" (7,50mm)
Tolerantie
±10%
Aansluiting
PC-pennen
Nominale spanning - AC
200V
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Nominale spanning - DC
400V