AC-C181513-10
AC-C181513-10
AC-C181513-10
Productnummer DigiKey
4771-AC-C181513-10-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AC-C181513-10
Beschrijving
HOSPITAL-G PWR CRD 5-15P/C13 10'
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10,00' (3,05m) Voedingskabel Grijs NEMA 5-15P naar IEC 320-C13 SJT
Categorie
Draaddikte
18AWG
Fabrikant
CompuCablePlusUSA
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
Lengte
10,00' (3,05m)
Verpakking
Retailverpakking
Markering van goedkeuringsinstanties
CSA, cUL, UL
Status onderdeel
Actief
Goedgekeurde landen
Canada, Verenigde Staten
Stijl
Mannelijke pennen (bladen) naar vrouwelijke stekkerdozen (sleuven)
Kleur
Grijs
1e connector
NEMA 5-15P
Nominale spanning
125V
2e connector
IEC 320-C13
Nominale stroom (A)
10A
Aantal geleiders
3
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 105°C