TV02W300B-G
Productnummer DigiKey
641-1958-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1958-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1958-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TV02W300B-G
Beschrijving
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48,4V Klem 4,13A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
TV02W300B-G Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
4,13A
Fabr.
Vermogen - piek puls
200W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
30V
Verpakking / doos
SOD-123
Spanning - doorslag (min.)
33,3V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
48,4V