RB521G-30HF
Productnummer DigiKey
641-1925-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1925-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1925-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB521G-30HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 100mA Opbouwmontage SOD-723
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 10 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-723
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
125°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
350 mV @ 10 mA