CZRF52C15 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CZRF52C15 |
Beschrijving | DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F |
Standaard levertijd fabrikant | 8 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 15 V 200 mW ±5% Opbouwmontage 1005/SOD-323F |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CZRF52C15 Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 100 nA @ 11 V |
Fabr. | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 900 mV @ 10 mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - zener (Nom) (Vz) | Verpakking / doos |
Tolerantie ±5% | Apparaatpakket leverancier 1005/SOD-323F |
Vermogen - max. 200 mW | Basisproductnummer |
Impedantie (max.) (Zzt) 30 Ohms |