CZRF52C15
Productnummer DigiKey
641-1072-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1072-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1072-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRF52C15
Beschrijving
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 15 V 200 mW ±5% Opbouwmontage 1005/SOD-323F
EDA/CAD-modellen
CZRF52C15 Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 11 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms