CZRF15VB
Productnummer DigiKey
CZRF15VB-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRF15VB
Beschrijving
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 15 V 200 mW ±2% Opbouwmontage 1005/SOD-323F
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 11 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±2%
Apparaatpakket leverancier
1005/SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
32 Ohms