CPDUR24V
Productnummer DigiKey
641-1257-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1257-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1257-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDUR24V
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47V Klem 1A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0603/SOD-523F
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
1A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
47W
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
10pF @ 1MHz
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Spanning - doorslag (min.)
25V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
47V