CPDQR12V-HF is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Comchip Technology
Op voorraad: 87
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 118
STMicroelectronics
Op voorraad: 68
Op voorraad: 6
25V Klem 1A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402 (1005 metrisch)
CPDQR12V-HF
Productnummer DigiKey
641-2064-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQR12V-HF
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 25VC 402
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
CPDQR12V-HF Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
1A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
25W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Verouderd
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Capaciteit bij frequentie
12pF @ 1MHz
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
13V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
25V