CPDQC12V-HF
Productnummer DigiKey
641-2049-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-2049-1-ND - Cut Tape (CT)
641-2049-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDQC12V-HF
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 25VC 0402C
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25V Klem 1A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0402C/SOD-923F
Categorie
Vermogen - piek puls
25W
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
12pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V (max,)
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - doorslag (min.)
13V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
25V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
1A (8/20µs)