CPDH3V3UP-HF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CPDH3V3UP-HF |
Beschrijving | TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 8V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-523 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CPDH3V3UP-HF Modellen |
Categorie | Vermogen - piek puls 40W |
Fabr. | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Actief | Capaciteit bij frequentie 12pF @ 1MHz |
Type Zener | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C (TJ) |
Unidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 3,3V | Verpakking / doos SC-79, SOD-523 |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 8V | Apparaatpakket leverancier |
Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 5A (8/20µs) | Basisproductnummer |