CDSU101A-HF is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 5.328
Gegevensblad
Dioden 80 V 100mA Opbouwmontage 0603/SOD-523F
CDSU101A-HF
Productnummer DigiKey
641-CDSU101A-HFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDSU101A-HF
Beschrijving
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
4 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 75 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Capaciteit bij Vr, F
3pF @ 500 mV, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
80 V
Apparaatpakket leverancier
0603/SOD-523F
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
100mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 125°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 100 mA
Basisproductnummer
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid