CDBM1100-G
Productnummer DigiKey
641-1331-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1331-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1331-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDBM1100-G
Beschrijving
DIODE SCHOTTK 100V 1A MINI SMA
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 1A Opbouwmontage Mini SMA/SOD-123
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDBM1100-G Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Capaciteit bij Vr, F
120pF @ 4V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
Mini SMA/SOD-123
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-50°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 1 A