CDBHA30100LR-HF
Productnummer DigiKey
641-CDBHA30100LR-HFTR-ND - Tape & Reel (TR)
641-CDBHA30100LR-HFCT-ND - Cut Tape (CT)
641-CDBHA30100LR-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDBHA30100LR-HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 30A Opbouwmontage TO-277B
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 100 V
Capaciteit bij Vr, F
1200pF @ 4V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-277B
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
770 mV @ 30 A