CDBA5100-HF
Productnummer DigiKey
641-1704-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1704-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1704-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDBA5100-HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDBA5100-HF Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Capaciteit bij Vr, F
380pF @ 4V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-50°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
810 mV @ 5 A