CDBA2100-HF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CDBA2100-HF |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 100 V 2A Opbouwmontage DO-214AC (SMA) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 500 µA @ 100 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Capaciteit bij Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 100 V | Apparaatpakket leverancier DO-214AC (SMA) |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 2A | Bedrijfstemperatuur - verbinding -50°C ~ 150°C |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 810 mV @ 2 A | Basisproductnummer |