ATV15C850J-HF
Productnummer DigiKey
ATV15C850J-HF-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATV15C850J-HF
Beschrijving
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
137V Klem 10,95A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATV15C850J-HF Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Fabr.
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
85V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
94,4V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
137V
Basisproductnummer
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,95A