ACDBCT3100-HF
Productnummer DigiKey
641-1545-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1545-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1545-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACDBCT3100-HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 3A 3220
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 3A Opbouwmontage 3220/DO-214AB
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACDBCT3100-HF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
180pF @ 4V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Apparaatpakket leverancier
3220/DO-214AB
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 3 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)