ACDBA1200-HF
Productnummer DigiKey
641-1871-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1871-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1871-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACDBA1200-HF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 200 V 1A Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACDBA1200-HF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 200 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
25pF @ 4V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 1 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)