CSAB0730-4R7M
Productnummer DigiKey
4044-CSAB0730-4R7MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAB0730-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB0730-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSAB0730-4R7M
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5.5 A 40mOhm max. 2-SMD Lage DCR, laag verlies
EDA/CAD-modellen
CSAB0730-4R7M Modellen
DC-weerstand (DCR)
40mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Functies
Lage DCR, laag verlies
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0.285" L x 0.260" B (7.25mm x 6.60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
9,5A