CSAB0530-2R2M
Productnummer DigiKey
4044-CSAB0530-2R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAB0530-2R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB0530-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSAB0530-2R2M
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 5.9A 29 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5.9 A 29mOhm max. 2-SMD
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSAB0530-2R2M Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
29mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0530
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,213" L x 0,197" B (5,40mm x 5,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
9,5A