CHB100W-24S24
Productnummer DigiKey
2034-3000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CHB100W-24S24
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 100W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 4,17A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CHB100W-24S24 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Verpakking
Tray
Efficiëntie
87,5%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Geïsoleerde module
Verpakking / doos
Halve brick
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Apparaatpakket leverancier
Halve brick
Spanning - ingang (max.)
36V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Stroom - uitgang (max.)
4,17A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
100 W
Basisproductnummer
Spanning - isolatie
1.5 kV