HHXJ250GRA331MHA0G
Productnummer DigiKey
565-HHXJ250GRA331MHA0GTR-ND - Tape & Reel (TR)
565-HHXJ250GRA331MHA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-HHXJ250GRA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HHXJ250GRA331MHA0G
Beschrijving
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 22mOhm 4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Chemi-Con
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Anti-vibratie
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij lage frequentie
300 mA @ 120 Hz
Type
Hybrid
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Capaciteit
330 µF
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Spanning - nominaal
25 V
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
22mOhm
Type montage
Opbouwmontage
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C