HHXC250ARA331MJA0G
Productnummer DigiKey
565-4775-2-ND - Tape & Reel (TR)
565-4775-1-ND - Cut Tape (CT)
565-4775-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HHXC250ARA331MJA0G
Beschrijving
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 20mOhm 4000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HHXC250ARA331MJA0G Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Fabrikant
Chemi-Con
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Automotive
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
330 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
20mOhm