EMHL100ARA221MF80G
Productnummer DigiKey
565-EMHL100ARA221MF80GTR-ND - Tape & Reel (TR)
565-EMHL100ARA221MF80GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EMHL100ARA221MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EMHL100ARA221MF80G
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 10 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 600mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 125°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EMHL100ARA221MF80G Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
204.6 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
220 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Spanning - nominaal
10 V
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
600mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 125°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C